Wiem przepraszam za źle sformułowany komętarz myślałem o tych z Sanu bo na nich się uczyłem sztuki łowienia na muchę w latach 80 – tych . A ryb tam było wtedy bardzo ,bardzo
dużo !
A co do tamtych rzek nigdy na nich nie łowiłem .
San był w zasięgu kija !
Wszystkie te rzeki są piękne i są w nich piękne ryby. Mamy wielki potencjał jeśli chodzi o turystykę wędkarską. Są rzeki różnej wielkości w niewielkiej odległości od siebie i obecnie, z niezłą ilością ryb. Tak więc należy je eksplorować, wypuszczać ryby i cieszyć się pięknym otoczeniem.
Piękne ryby przepięknie ubarwione jak to ryby z jedynego w swoim rodzaju Sanu !!!
Pozdrawiam Serdecznie !
Daniel.
To nie tylko ryby z Sanu. Są tytaj pstrągi i lipienie z Mszanki, Dunajca, Białego Dunajca i Białej Głuchołazkiej.
Wiem przepraszam za źle sformułowany komętarz myślałem o tych z Sanu bo na nich się uczyłem sztuki łowienia na muchę w latach 80 – tych . A ryb tam było wtedy bardzo ,bardzo
dużo !
A co do tamtych rzek nigdy na nich nie łowiłem .
San był w zasięgu kija !
Wszystkie te rzeki są piękne i są w nich piękne ryby. Mamy wielki potencjał jeśli chodzi o turystykę wędkarską. Są rzeki różnej wielkości w niewielkiej odległości od siebie i obecnie, z niezłą ilością ryb. Tak więc należy je eksplorować, wypuszczać ryby i cieszyć się pięknym otoczeniem.
Bardzo możliwe ze kiedyś spotkaliśmy się bo mojego tatę odwiedzali profesorzy muszkarstwa !